Dwutygodniowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys Johnson - przeznaczone do korzystania przez dwa tygodnie w trybie dziennym. Bądź przez tydzień w trybie dzień i noc.

ACUVUE® OASYS - produkt, który stworzony został z myślą o użytkownikach, zmagających się z nadmierną suchością oczu - cechuje się wysokim nawilżeniem. Dzięki temu skutecznie minimalizuje ryzyko podrażnień oraz wysychania oczu. Soczewki wzmocnione zostały dodatkowym składnikiem nawilżającym. Ich noszenie wiąże się więc z maksymalnym poziomem komfortu. Posiadają specjalny znacznik stron, który ułatwia ich zakładanie, dzięki czemu jest to doskonała opcja nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Soczewki ACUVUE® OASYS Johnson wyposażone zostały ponadto w nowoczesne filtry UV, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Soczewki kontaktowe to coraz częściej wybierane rozwiązanie. Nie tylko przez osoby z wadą wzroku, ale także te, które pragną zmienić kolor swoich oczu. Nic w tym dziwnego - kontaktowe soczewki zapewniają wygodę noszenia przy jednoczesnej poprawie jakości widzenia. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, oferta tego typu produktów jest coraz szersza, a przez to coraz lepiej dopasowana. do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Soczewki kontaktowe Pan Optyk.

Wybierając soczewki powinniśmy wybrać się do specjalisty, a jeśli znamy już dokładnie nasz problem, skorzystać z oferty sklepu, który umożliwia konsultację z okulistami i optometrystami. Zanim jednak do tego dojdzie, warto poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje to rozwiązanie.

Szkła kontaktowe zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort. Dlatego mogą być stosowane przez wszystkich, niezależnie od wieku. Dostępne we wszystkich kategoriach, mogą być wymieniane na nowe, w zależności od potrzeb, co miesiąc, co dwa tygodnie lub co dzień. Mogą też chronić oczy przed promieniowaniem UV. Fachowy dobór tych soczewek, a potem regularne kontrole zapewniają najlepsi specjaliści z zakładów Grupy Oftalmika Polska.

Soczewki jednodniowe. soczewki dwutygodniowe. soczewki miesięczne. Dailes Total 30. Rodzina Eyeoxy. CooperVision. Alcon. Soczewki kontaktowe Pan Optyk. Dwutygodniowe Acuvue Oasys Johnson.

OKULARY_PRZECIWSŁONECZNE_A
Drogi kliencie, informujemy że nasz sklep używa plików cookies.
Zobacz więcej